Оплата і доставка
За більш детальною інформацією ви можете зв'язатися з нами:
+38 (096) 594-77-28
+38 (066) 571-76-87

Ви можете оплатити товар двома способами:
1. Зробивши попередню оплату на банківську картку Приват банку. Номер картки, наш менеджер надішле Вам після того, як зв'яжеться з Вами, для підтвердження та уточнення замовлення.

2. Оплата замовлення післяплатою. Ви можете сплатити вартість товару прямо при отриманні у відділенні «Нової Пошти».

Доставка
— Вартість доставки залежить від тарифів послуг компанії «Нова Пошта», загального обсягу та вартості замовлення, а також населеного пункту одержувача.

— За умови, що замовлення буде доставлено з оплатою післяплатою, додатково необхідно буде сплатити послугу «зворотної доставки».
Доставка кур'єром на адресу
Доставка замовлення за адресою здійснюється компанією «Нова Пошта» за попередньою оплатою за вартість замовлення на картку Приват Банку.
Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження та уточнення замовлення та доставки, і відправить реквізити для оплати за замовлення. Далі, після отримання оплати, ми робимо відправлення замовлення на вказану адресу.
Оплата за доставку здійснюється Вами після отримання та перевірки вмісту замовлення.
Оптові замовлення
Нашим оптовим покупцям, ми здійснюємо доставку по Україні безкоштовно!
Оптовими вважаються замовлення на суму від 2000 грн., за умови попередньої оплати на картку.
Наша компанія намагається максимально швидко виконати Ваше замовлення, і ми робимо відправлення замовлених товарів у день замовлення, за умови, графіку роботи компанії «Нова Пошта».