Запитання та відповіді
Чи може повернутися неприємний запах знову?
Наша продукція повністю нейтралізує молекулу неприємного запаху, розщеплюючи її. Неприємний запах більше не повернеться. У деяких випадках обробку необхідно повторити.
Що входить до складу вашої продукції ?
Вся наша продукція — органічна, на природній основі, не містить жодних хімічних речовин та ароматизаторів. Особливістю та основною конкурентною перевагою є використання виключно натуральних ефірних олій, такі як сосна, евкаліпт, ваніль, чайне дерево, лимон та інших рослинних компонентів.
Чи можна застосовувати вашу продукцію на шкіру чи замшу?
Ви можете використовувати нашу продукцію як на м'які поверхні (шкіра, замш, велюр та інші), так і на тверді поверхні (пластик, дерево та інші). Наші засоби не впливають на матеріали та не залишають після себе плям, слідів та запаху.
Чи має протипоказання для дітей ?
Протипоказань для людей і тварин немає, вся наша продукція має виключно органічний склад, який відповідає всім світовим нормам екологічно чистої продукції.
Який запах має ваша продукція ?
Наша продукція має не різкий, приємний запах, тому що використовує у своєму складі натуральні рослинні компоненти ефірних олій, таких як сосна, евкаліпт, ваніль, чайне дерево, лимон та інших рослинних компонентів.

Винятком йдуть тільки освіжувачі повітря OneShot, він має 14 різних ароматів, які ви можете вибрати в розділі Продукція OneShot.