Як позбутися запаху сечі домашніх улюбленців
В наш час, практично в кожній родині є домашні тварини – собаки, кішки, гризуни та інші. Вони дарують нам своє тепло, відданість та любов. Наші улюбленці здатні підняти нам настрій у будь-який момент, але іноді можуть і давати неприємні сюрпризи.
Як позбутися запаху сечі?

Запам'ятайте, ароматизовані засоби, дезодоранти, освіжувачі повітря, ароматичні олії та інші подібні засоби не допоможуть з вирішенням даної проблеми, оскільки вони "затуманюють" неприємний запах своїм ароматом тимчасово, а не усувають запах сечі. Багато хто схильний вважати, що з цим справляється хлорка, але і це не так – хлорка забуває запах, і коли вона вивітрюється, запах сечі повертається.

Дуже важливо пам'ятати, що головне не зашкодити тварині. Всі ароматизовані засоби, дезодоранти, хлорка, ароматизовані засоби можуть нашкодити Вашому вихованцю, оскільки вони зроблені на хімічній основі та містять небезпечні для здоров'я елементи.
Єдиним засобом для усунення запаху сечі, який відповідає всім світовим нормам безпеки, є UF2000.

UF2000 був спеціально розроблений європейськими вченими, для усунення запаху сечі. UF2000 це органічний засіб, формула якого складається з рослинних білків, не містить хімії та ароматизаторів. Абсолютно безпечний для людей та тварин.


Якщо Ваш домашній вихованець «сходив» на диван або Ви не встигли помітити, де Ваш улюбленець залишив позначку, то для виявлення місця джерела запаху Вам допоможе детектор плям. З його допомогою Ви зможете знайти сольові плями висохлої сечі та вже обробити його за допомогою нейтралізатора UF2000.

Якщо Ви виявили джерело (калюжу сечі або пляма) відразу, просто вимочіть його паперовим рушником і обробіть пляму або місце сечі за допомогою UF2000. Дайте йому кілька хвилин, щоб просочитися і приберіть рушником. UF2000 можна використовувати на будь-якій поверхні: текстиль, шкіра, дерево, бетон та інші. Він не залишить за собою плям та слідів.

UF2000 ефективно, швидко, якісно та безпечно допоможе Вам позбутися запаху будь-якої сечі. Перевірено багаторічним досвідом, про що свідчать багато відгуків та подяки від постійних користувачів.