Як безпечно прибрати запах
мертвого щура
Кожен із нас хоч раз стикався з проблемами, які виникають через пацюків. Але не всі надають цьому належної уваги, а дарма. Як відомо, ці дрібні шкідники переносять величезну кількість мікробів, які сприяють виникненню та розвитку серйозних захворювань. Проблема з щурами знайома не лише промисловим об'єктам, багато власників квартир також страждають від навали цих гризунів. Як правило, живуть вони у підвалах та вентиляційних шахтах. І дуже не пощастило тим, хто стикається з проблемою запаху щура.

Коли труп гризуна здувається і виділяє рідину, сморід, що походить від трупа, здатний поширитися в радіусі до 300 м. І якщо в швидкі терміни не усунути джерело запаху, ситуація може лише посилитися. Як і будь-який трупний запах, запах померлого щура видалити за допомогою підручних засобів неможливо.
Якщо Ви зіткнулися з цією проблемою і у Вас немає можливості усунути джерело трупного запаху (труп щура), тоді потрібно забезпечити, щоб трупний запах не стояв у приміщенні. Для цього компанія Zapaxov. NET пропонує Вам поглинач запаху BioPro.

BioPro зроблений на натуральній основі, в короткий термін повністю поглинає неприємний запах у повітрі приміщення. Запобіжить вбирання щурячого запаху в стіни та меблі.BioPro абсолютно безпечний для людей та тварин, не містить хімії та ароматизаторів.

Не варто нехтувати такими речами, адже трупний запах здатний завдати серйозної шкоди людському здоров'ю, аж до смерті. Тому, якщо Вам довелося зіткнутися з такою неприємністю, дійте швидко, щоб не призвести до серйозних наслідків.