Аромат кави
Не уявляєте собі ранок без філіжанки гарної кави? При цьому мало хто знає, що ефект аромату кави, не менше ніж від напою, тим більше що вдихання аромату заснованого на екологічно чистій основі, продукт під назвою OneShot не має жодних протипоказань і обмежень.

На думку вчених, по-справжньому прокинутися допомагає не сам напій, а запах кави. Запах смажених кавових зерен знижує наслідки стресу, який може бути викликаний нестачею сну, такого висновку дійшла група вчених з Німеччини, Японії та Південної Кореї. Вчені вважають, що тільки запах готової кави підвищує активність певних генів у мозку, і людина позбавляється сонливості. Зокрема встановлено, що запах кави сприяє виділенню білків, які мають антиоксидантні властивості — захищають нервові клітини від ушкоджень, спричинених стресом.

Цікаво знати, що аромат кави не лише бадьорить людину, а й покращує короткочасну пам'ять, підвищує зосередженість та концентрацію уваги.
При вдиханні кавового аромату відбувається вплив на клітини головного мозку, покращується самопочуття, активізується імунна система та стимулюється робота мозку.

Нещодавно були проведені цікаві дослідження британськими вченими. Опитування показало, що жінкам, щоб почуватися щасливими, досить відчути аромат кави, крім цього його запах ще й здатний пригнічувати депресію.

Раніше вчені встановили і довели, що запах кави сприяє прояву бадьорості, а тепер з'ясувалося, що дія кавових зерен більш широка і багатогранна, адже запах кави має ще й властивості, що омолоджують для організму. Це дійсно приголомшує!
А чи знаєте Ви, що у кожного з нас є власний унікальний запах, двох людей, що однаково пахнуть, не існує??? Навіть маючи однакові аромати парфумів, людський запах відрізнятиметься.
І якщо Ви переконані, що чарівність у людей невиразна, перевірити це можливо за допомогою ольфактометра — спеціального приладу, який вимірює гостроту чарівності. Цікаво? Адже деякі знання можна використовувати з користю.

Отже, представляємо Вам цікаві факти про запахи:

· У людини в носі розташовано близько 10 мільйонів привабливих клітин, тоді як у собак 230 мільйонів.

· Чарівність - найбільш почуття, що запам'ятовується у людей. Ви можете згадати аромат з точністю до 65% через рік, тоді як візуально згадати лише до 50% через три місяці.

· При вдиханні запаху шоколаду у дівчат прокидається сексуальне бажання.

· Запах апельсина допомагає зігрітися і створює відчуття розкутості.

· Аромат кави та свіжої випічки викликає бажання щось купити, тому у багатьох торгових центрах використовують це поєднання ароматів для залучення клієнтів.

· Запах лимона на 54% знижує кількість помилок під час роботи, чим можна збільшити працездатність усіх робочих.

· У кожного є улюблений запах, наприклад у кішок це запах валеріани, у верблюдів - запах тютюну.

· Найсмердючіший звір - скунс, почувши його, ви запам'ятаєте це відчуття на все життя.

· Запах каштана відлякує павуків.