ЯК ПОЗБУТИСЯ ЗАПАХУ З ХОЛОДИЛЬНИКА
Кожен із нас рано чи пізно стикається з неприємним запахом у власному холодильнику. Причин його появи дуже багато.

Одна з перших — надовго забуті продукти, що встигли зіпсуватися. Продукти, які зберігаються в наших холодильниках без упаковки, також мають властивість залишати за собою не найприємніші аромати. Вчасно не очищений зливний отвір усередині холодильної камери також може виділяти дуже поганий запах… Спочатку слід пам'ятати про те, що навіть новий, щойно куплений холодильник може мати свій запах.
Так що ж потрібно робити для того, щоб усунути неприємний запах у холодильнику?
На полицях магазинів можна знайти безліч дезодорантів від запахів, які маскують неприємний запах своїм ароматом, перебиваючи його, але потім, через деякий час неприємний запах з холодильника повертається. Крім того, всі звичні освіжувачі повітря і дезондоранти не безпечні, їх не можна застосовувати поряд з харчовими продуктами.

У XXI столітті єдиним безпечним нейтралізатором запаху в холодильнику та будинку є засіб EcoHome. EcoHome це органічний засіб, розроблений на натуральній основі, не містить хімії та ароматизаторів, EcoHome відповідає всім світовим стандартам безпеки.

Для того, щоб усунути запах із холодильника, необхідно просто обробити за допомогою EcoHome його стінки та дати йому трохи часу повністю нейтралізувати неприємний запах. EcoHome не маскує неприємний запах ароматом, а повністю видаляє його на молекулярному рівні. EcoHome можна застосовувати поблизу людей та їжі, не боячись нашкодити здоров'ю.

Також EcoHome можна використовувати для усунення багатьох інших неприємних запахів у будинку.