Прибрати запах гару та диму
Запах гару чи диму в квартирі, що виникла після пожежі, або невдалого приготування їжі в духовці, сильно просочує все: стіни, килими, меблі, штори, одяг. Цей аромат не тільки викликає стан дискомфорту, а може негативно вплинути на здоров'я.
Повне провітрювання приміщення не допоможе. Забрати запах освіжувачами не тільки не вийде, тому що запах повертається, але і має небезпеку для здоров'я.
Позбутися запаху гару та повернути почуття комфорту гарантовано та безпечно Вам допоможе тільки EcoSmoke. Щоб усунути запах необхідно обробити за допомогою EcoSmoke цю поверхню задимлення і дати йому трохи часу просочитися.

EcoSmoke це професійний засіб, розроблений спеціально для нейтралізації запаху гару або задимлення. При цьому відбувається видалення запаху на молекулярному рівні. EcoSmoke не маскує запах, а повністю нейтралізує та безповоротно видаляє молекулу запаху гару та диму.

EcoSmoke це органічний засіб, що відповідає всім світовим нормам, безпечний для здоров'я, не залишає після себе неприємного запаху та слідів.